Aktuálně nabízené pozice:

Telefonní operátor/-ka - aktivní telemarketing

Pracovní náplň:

  • Aktivní telefonní kontakt se zákazníky
  • Vyřizování žádostí a zpracování dat
  • Práce s databází a zadávání požadavků do interního systému

 Požadujeme:

  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
  • Znalost Čj slovem i písmem
  • Vstřícný postoj k potřebám zákazníků
  • Pečlivost spolehlivost, svědomitost a samostatnost
  • Schopnost týmové práce
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Odpovědný a aktivní přístup k práci
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Zkušenosti s aktivním telemarketingem výhodou

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní ryze české společnosti
  • HPP s pevnou pracovní dobou od 7:00 do 15:30
  • Smlouvu na dobu určitou s možností případného prodloužení
  • Stravenky a další firemní benefity
  • Vzdělávací kurzy a školení, firemní akce
  • Příjemné pracovní prostředí v kanceláři v Ivančicích

V případě zájmu zašlete motivační dopis včetně strukturovaného životopisu na ondrackova@itself.cz.

Operátor/-ka zákaznického centra - pasivní linka

  • Přijímání příchozích hovorů
  • Vyřizování požadavků zákazníků po telefonu (změny objednávek, prezentace služeb zákazníkům, technická podpora)
  • Předání požadavku kolegům (servisní oddělení, inkasní oddělení)

 Požadujeme:

  • SŠ s maturitou
  • Zkušenosti s prací v zákaznickém centru/call centru výhodou
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Časovou flexibilitu (nepřetržitý provoz)
  • Schopnost učit se novým věcem

Nabízíme:

  • Fixní mzdu a motivující osobní ohodnocení
  • Přátelský a mladý kolektiv
  • Příjemné pracovní prostředí v kanceláři v Brně

V případě zájmu zašlete životopis na klimkova@itself.cz.

Obchodní manažer

se zaměřením na segment ISP (konektivita, datové okruhy, televizní služby). Po zapracování možnost růstu do segmentu mezinárodních firem (IP tranzit, pronájmy vláken).

  • Udržování a rozvoj obchodních aktivit se stávajícími zákazníky
  • Oslovování potenciálních zákazníků s nabídkou služeb
  • Příprava smluvních dokumentů a podkladů pro obchodní jednání
  • Předání obchodního případu navazujícím oddělením (IT, projekční, fakturační oddělení)
  • Spolupráce v rámci obchodního a marketingového oddělení

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ (technické zaměření výhodou)
  • Přehled v oblasti telekomunikačních služeb
  • Prezentační a komunikační dovednosti na vysoké úrovni
  • Příjemný vzhled, profesionální a reprezentativní vystupování
  • Znalost anglického jazyka na komunikační úrovni
  • PC uživatelské dovednosti na pokročilé úrovni
  • Řidičský průkaz skupiny B

Očekáváme:

  • Samostatnost a spolehlivost
  • Schopnost týmové spolupráce

Nabízíme:

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Stravenky a další benefity
  • Příjemné pracovní prostředí

Životopisy zasílejte na stohanzl@itself.cz.