Aktuálně nabízené pozice:

Marketingový specialista (Brno)

Pracovní náplň:

  • Spolupráce při přípravě a realizace marketingových kampaní (online - AdWords, Sklik, Facebook)
  • Zajištění jednotného vzhledu obchodních míst
  • Realizace reklam na venkovních plochách
  • Spolupráce na přípravě časopisu pro koncové zákazníky
  • Správa webových stránek (www.selfnet.cz), práce se statistikami (Google Analytics)
  • Zajištění tištěných prezentačních materiálů
  • Aktualizace ceníků
  • Správa profilů (Google play, App Store)
  • Aktualizace údajů v registrech

 Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání, ideálně se zaměřením na marketing
  • Praxi v marketingu
  • Výbornou znalost ČJ v mluveném i psaném projevu
  • Velmi dobrá znalost práce na PC, MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Znalost práce s Google AdWords, Sklik, Facebook Business Manager, Google Analytics
  • Samostatnost, cílevědomost, pečlivost

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní ryze české společnosti
  • Přátelský a mladý kolektiv
  • Příjemné pracovní prostředí v kanceláři v Brně
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Stravenky a další firemní benefity

V případě zájmu zašlete životopis na cerbakova@itself.cz.

Obchodní zástupce (Brno)

se zaměřením na segment malých firem a koncových zákazníků

  • Vyhledávání a rozvoj obchodních příležitostí v přidělené lokalitě u stávajících i nových zákazníků
  • Aktivní prodej všech produktů a služeb společnosti, plnění obchodního plánu
  • Osobní komunikace se zákazníkem, řešení nadstandardních požadavků
  • Vyjednávání oboustranně výhodných obchodních podmínek
  • Spolupráce s kolegy z ostatních oddělení

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ (technické zaměření výhodou)
  • Pečlivost, orientaci na zákazníka
  • Přehled v oblasti telekomunikačních služeb – internet, televize
  • Prezentační a komunikační dovednosti na vysoké úrovni
  • Zkušenost s prodejem velkou výhodou
  • Příjemný vzhled, profesionální a reprezentativní vystupování
  • PC uživatelské dovednosti
  • Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič

Nabízíme:

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Po zapracování firemní vůz k dispozici
  • Příjemné pracovní prostředí

V případě zájmu zašlete životopis na stohanzl@itself.cz.