Jsme ryze česká společnost působící v oblasti telekomunikací. Už 26 let jsme spolehlivým telekomunikačním partnerem pro naše zákazníky.

Provozujeme vlastní optickou páteřní síť, projektujeme a realizujeme výstavbu telekomunikačních sítí, poskytujeme komplexní televizní služby pro operátory, přinášíme internetové připojení
a televizní služby.

Aktuálně nabízené pozice / pracovní příležitosti:

Specialista zákaznické linky (Brno)

Pečujte s námi o stávající zákazníky a pomáhejte jim s jejich dotazy, k maximální spokojenosti!
Baví Vás práce v mladém kolektivu a chcete se naučit něco nového v oblasti internetových služeb a kabelové televize? Pak hledáme právě Vás!

Pracovní náplň:

  • Přijímat příchozí hovory našich zákazníků
  • Zpracovávat požadavky klientů, ať už jde o změnu objednávky, prezentaci služeb
    či technický problém
  • Vyřizovat e-mailovou korespondenci a dotazy klientů na online chatu
  • Komunikovat a spolupracovat s kolegy navazujících oddělení (servisní oddělení, inkasní oddělení,…)

Požadujeme:

  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti

  • Vstřícný a empatický přístup k zákazníkovi

  • Chuť a schopnost učit se stále novým věcem

  • Uživatelskou znalost práce s PC (MS-Office)

  • Časovou flexibilitu

Nabízíme:

  • Zázemí úspěšné a stabilní ryze české společnosti

  • Přátelský a mladý kolektiv

  • Práci v kanceláři v Brně v nepřetržitém provozu

  • Dostatečné komplexní zaškolení

  • Osobní rozvoj jak v oblasti komunikace, tak i v žádané oblasti telekomunikačních služeb

  • Fixní mzdu a motivující osobní ohodnocení

  • Stravenky a další firemní benefity

V případě zájmu zašlete životopis na e-mail ondrackova@itself.cz

Pracovník projekčního oddělení (Brno)

  • Projektování a příprava liniových telekomunikačních staveb
  • Projektování a příprava pozemních staveb, včetně kompletace projektů dle profesí
  • inženýrská činnost - komunikace s úřady a vlastníky pozemků

Očekáváme:

  • VŠ vzdělání ve stavebním oboru
  • Praxe v projektování výhodou
  • Uživatelskou znalost práce na PC (MS-Office, AutoCad, případně MicroStation)
  • Znalost ČJ slovem i písmem
  • Spolehlivost, svědomitost a samostatnost
  • Odpovědný a aktivní přístup k práci
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní ryze české společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Plný pracovní úvazek s pevnou pracovní dobou
  • Práci v kanceláři v Brně i v terénu při projektové přípravě
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Příspěvek na stravování a další benefity

V případě zájmu nám zasílejte motivační dopis včetně strukturovaného profesního životopisu na e-mail: ondrackova@itself.cz

 Recepční (Brno)

  • Zajištění chodu recepce firmy
  • Péče o návštěvy
  • Správa přijaté a odeslané pošty, e-mailů a práce s datovou schránkou
  • Přepojování telefonních hovorů
  • Drobná administrativní agenda

Požadujeme:

  • Základní znalost AJ
  • Vstřícný postoj k potřebám zákazníků
  • Pečlivost, spolehlivost, svědomitost a samostatnost
  • Schopnost týmové práce

Nabízíme:

  • Plný pracovní úvazek s pevnou pracovní dobou od 8 do 16 hodin
  • Práci v kanceláři v Brně na Vinohradech
  • Firemní akce
  • Stravenky a další firemní benefit

V případě zájmu nám zasílejte motivační dopis včetně strukturovaného profesního životopisu
na email: ondrackova@itself.cz