Jsme ryze česká společnost působící v oblasti telekomunikací, se sídlem v Brně. Už více než 25 let jsme spolehlivým telekomunikačním partnerem pro naše zákazníky.

Provozujeme vlastní optickou páteřní síť, projektujeme a realizujeme výstavbu telekomunikačních sítí, poskytujeme komplexní televizní služby pro operátory, přinášíme internetové připojení a televizní služby.

Hledáte práci? Chtěli byste u nás pracovat? Podívejte se na aktuálně nabízené pozice / pracovní příležitosti:

Specialista zákaznické linky (Brno)

Pečujte s námi o stávající zákazníky a pomáhejte jim s jejich dotazy, k maximální spokojenosti!
Baví Vás práce v mladém kolektivu a chcete se naučit něco nového v oblasti internetových služeb a kabelové televize? Pak hledáme právě Vás!

Pracovní náplň:

  • Přijímat příchozí hovory našich zákazníků
  • Zpracovávat požadavky klientů, ať už jde o změnu objednávky, prezentaci služeb
    či technický problém
  • Vyřizovat e-mailovou korespondenci a dotazy klientů na online chatu
  • Komunikovat a spolupracovat s kolegy navazujících oddělení (servisní oddělení, inkasní oddělení,…)

Požadujeme:

  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti

  • Vstřícný a empatický přístup k zákazníkovi

  • Chuť a schopnost učit se stále novým věcem

  • Uživatelskou znalost práce s PC (MS-Office)

  • Časovou flexibilitu

Nabízíme:

  • Zázemí úspěšné a stabilní ryze české společnosti

  • Přátelský a mladý kolektiv

  • Práci v kanceláři v Brně v nepřetržitém provozu

  • Dostatečné komplexní zaškolení

  • Osobní rozvoj jak v oblasti komunikace, tak i v žádané oblasti telekomunikačních služeb

  • Fixní mzdu a motivující osobní ohodnocení

  • Stravenky a další firemní benefity

V případě zájmu zašlete životopis na e-mail ondrackova@itself.cz

Pracovník projekčního oddělení (Brno)

  • Zpracování předběžných návrhů přípojných optických tras včetně orientačních kalkulací nákladů staveb

  • Komunikace s dodavateli geodetického zaměření prováděných staveb

  • Správa a údržba GIS, doplňování nových dat a údajů, importy a exporty grafických dat

  • Zadávání, kontrola a přejímání geodetických podkladů, vkládání geodetických zaměření
    do firemního GIS

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání ve stavebním nebo elektro oboru

  • Zkušenosti s projektováním liniových staveb

  • Zkušenosti s prováděním výkazů výměr a nákladových rozpočtů staveb

  • Uživatelskou znalost kancelářských programů MS-Office

  • Pokročilá znalost programů AutoCAD, Microstation, ArcGIS

  • Řidičské oprávnění skupiny "B"

  • Pečlivost, spolehlivost, svědomitost a samostatnost

  • Schopnost týmové práce

  • Ochotu učit se novým věcem

  • Odpovědný a aktivní přístup k práci

  • Dlouhodobou spolupráci

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní ryze české společnosti

  • Plný pracovní úvazek s flexibilní pracovní dobou

  • Práci v kanceláři v Brně

  • Vzdělávací kurzy a školení

  • Firemní akce

  • Příspěvek na stravování a další benefity