Jsme ryze česká společnost působící v oblasti telekomunikací, se sídlem v Brně. Už více než 25 let jsme spolehlivým telekomunikačním partnerem pro naše zákazníky.

Provozujeme vlastní optickou páteřní síť, projektujeme a realizujeme výstavbu telekomunikačních sítí, poskytujeme komplexní televizní služby pro operátory, přinášíme internetové připojení a televizní služby.

Hledáte práci? Chtěli byste u nás pracovat? Podívejte se na aktuálně nabízené pozice / pracovní příležitosti:

Interní IT Helpdesk (Brno)

Hledáme posilu do týmu administrátorů. Vaším úkolem bude řešení uživatelských a systémových problémů a účast na rozvoji interních firemních systémů.

Pracovní náplň:

  • Správa Windows a Mac pracovních stanic, notebooků, tabletů, tiskáren, antiviru, bezpečnostních kamer a dalších systémů
  • Řešení uživatelských problémů, stížností a nápadů na nakoupeném i interně vyvíjeném softwaru
  • Účast na dalších projektech dle zkušeností

Požadujeme:

  • Základní orientace v PC hardwaru
  • Základní znalost správy Windows (zkušenost s Mac nebo Linux výhodou)
  • Znalost IP sítí, Wi-Fi
  • Chuť učit se novým věcem
  • Znalost AJ (čtení manuálů)

Nabízíme:

  • Plný nebo částečný úvazek, dle domluvy
  • Po prvním odpracovaném roce smlouvu na dobu neurčitou
  • Práci v kanceláři v Brně na Vinohradech
  • Zázemí stabilní ryze české společnosti
  • Stravenky a možnost využívat naše benefity (www.selfnet.cz, interaktivni.tv a další)
  • Příspěvky na školení a vzdělávání
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost profesního růstu (síťový nebo systémový administrátor)
  • Neformální pracovní prostředí
  • Nástup ihned nebo dle domluvy

V případě zájmu zašlete životopis na e-mail janda@itself.cz

SysAdmin (Brno)

Hledáme posilu do týmu administrátorů. Vaším úkolem bude správa interních systémů a služeb pro význemané zákazníky v oblasti IPTV, housingu a  IP konektivity. Prostředí máme postavené na Linuxu, open source projektech a interně vyvíjených systémech. Kromě komoditních serverů používáme například diskové pole od EMC nebo třeba Cisco UCS.

  • Konfigurace a rozvoj IT služeb pro interní potřeby i pro zákazníky
  • Řešení zákaznických problémů, troubleshooting (na úrovni L2/L3)
  • Práce s monitoring nástroji
  • Účast na zavádění DevOps principů

Požadujeme:

  • Dobrá znalost správy Linux OS (Debian)
  • Dobrá znalost IP sítí
  • Schopnost věcně a vstřícně komunikovat

Výhodou:

  • Zkušenost s PostgreSQL, MariaDB nebo InfluxDB
  • Ansible nebo jiné DevOps automatizační nástroje

Nabízíme:

  • Možnost profesního růstu

Specialista zákaznické linky (Brno)

Pečujte s námi o stávající zákazníky a pomáhejte jim s jejich dotazy, k maximální spokojenosti!
Baví Vás práce v mladém kolektivu a chcete se naučit něco nového v oblasti internetových služeb a kabelové televize? Pak hledáme právě Vás!

  • Přijímat příchozí hovory našich zákazníků
  • Zpracovávat požadavky klientů, ať už jde o změnu objednávky, prezentaci služeb
    či technický problém
  • Vyřizovat e-mailovou korespondenci a dotazy klientů na online chatu
  • Komunikovat a spolupracovat s kolegy navazujících oddělení (servisní oddělení, inkasní oddělení,…)

Požadujeme:

  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti

  • Vstřícný a empatický přístup k zákazníkovi

  • Chuť a schopnost učit se stále novým věcem

  • Uživatelskou znalost práce s PC (MS-Office)

  • Časovou flexibilitu

Nabízíme:

  • Zázemí úspěšné a stabilní ryze české společnosti

  • Přátelský a mladý kolektiv

  • Práci v kanceláři v Brně v nepřetržitém provozu

  • Dostatečné komplexní zaškolení

  • Osobní rozvoj jak v oblasti komunikace, tak i v žádané oblasti telekomunikačních služeb

  • Fixní mzdu a motivující osobní ohodnocení

  • Stravenky a další firemní benefity

V případě zájmu zašlete životopis na e-mail ondrackova@itself.cz