Fúze společností itself s.r.o. a Nej.cz s.r.o.

Ilustrační obrázek

Vážení zákazníci, 

chtěli bychom vás informovat o změně poskytovatele telekomunikačních služeb a zároveň vám poděkovat za dosavadní využívání služeb společnosti itself s.r.o.

V souvislosti s fúzí formou sloučením zanikající společnosti itself s.r.o s nástupnickou společností Nej. s.r.o., dojde s účinností k 1. 10. 2021 k přechodu všech práv a povinností vyplývajících z uzavřených smluv na nástupnickou společnost Nej.cz s.r.o. Společnost Nej.cz s.r.o. od tohoto data převezme aktivity spojené s provozem a distribucí souvisejících telekomunikačních služeb.

Pro vás, jako zákazníky společnosti itself s.r.o., se nabízené služby a jejich cena nemění, uzavřené smlouvy zůstávají platné. O vaši spokojenost se bude i nadále starat stejný tým zaměstnanců. V souvislosti s fúzí společností dojde od 1. 10. 2021 ke změně vzhledu dokumentů a e-mailů, které od nás dostáváte.

Prosíme, abyste tuto změnu promítli do Vašich interních systémů a na všech dokladech po výše uvedeném datu již používali nové údaje společnosti Nej.cz s.r.o.: Nej.cz s.r.o., se sídlem Kaplanova 2252/8, 148 00 Praha 4, IČ: 03213595, DIČ: CZ03213595.

Veškeré požadavky můžete nadále vyřizovat prostřednictvím zákaznické linky Dohledového centra na tel. 533 383 385 a na e-mailu noc@itself.cz (B2B zákazníci), případně dohledove.centrum@selfnet.cz (pro zákazníky Selfnet s firemními tarify a SLA). E-mailové kontakty na zaměstnance, se kterými spolupracujete, zůstávají nadále v platnosti (v budoucnu budou automaticky přesměrovány na jejich nový e-mail ve formátu @nej.cz).

Informace o společnosti Nej.cz s.r.o. najdete na webových stránkách www.nej.cz.


Těšíme se na spolupráci a věříme, že i nadále budete patřit mezi naše spokojené zákazníky. 


Ing. Jaroslav Hanyk
Předseda sboru jednatelů itself s.r.o.
Předseda sboru jednatelů Nej.cz s.r.o.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Procházením tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Další informace