Jsme ryze česká společnost působící v oblasti telekomunikací, se sídlem v Brně. Už více než 25 let jsme spolehlivým telekomunikačním partnerem pro naše zákazníky.

Provozujeme vlastní optickou páteřní síť, projektujeme a realizujeme výstavbu telekomunikačních sítí, poskytujeme komplexní televizní služby pro operátory, přinášíme internetové připojení a televizní služby pro domácnoti.

Hledáte práci? Chtěli byste u nás pracovat? Podívejte se na aktuálně nabízené pozice / pracovní příležitosti:

Specialista zákaznické linky (Brno)

Pečujte s námi o stávající zákazníky a pomáhejte jim s jejich dotazy, k maximální spokojenosti!
Baví Vás práce v mladém kolektivu a chcete se naučit něco nového v oblasti internetových služeb a kabelové televize? Pak hledáme právě Vás!

Pracovní náplň:

  • Přijímat příchozí hovory našich zákazníků
  • Zpracovávat požadavky klientů, ať už jde o změnu objednávky, prezentaci služeb
    či technický problém
  • Vyřizovat e-mailovou korespondenci a dotazy klientů na online chatu
  • Komunikovat a spolupracovat s kolegy navazujících oddělení (servisní oddělení, inkasní oddělení,…)

Požadujeme:

  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • Vstřícný a empatický přístup k zákazníkovi
  • Chuť a schopnost učit se stále novým věcem
  • Uživatelskou znalost práce s PC (MS-Office)
  • Časovou flexibilitu

Nabízíme:

  • Zázemí úspěšné a stabilní ryze české společnosti
  • Přátelský a mladý kolektiv
  • Práci v kanceláři v Brně v nepřetržitém provozu
  • Dostatečné komplexní zaškolení
  • Osobní rozvoj jak v oblasti komunikace, tak i v žádané oblasti telekomunikačních služeb
  • Fixní mzdu a motivující osobní ohodnocení
  • Stravenky a další firemní benefity

V případě zájmu zašlete životopis na e-mail ondrackova@itself.cz

Marketingový specialista (Brno)

  • Spolupráce při přípravě a realizace marketingových kampaní (e-mailové a poštovní rozesílky, distribuce letáků, výlep plakátů, inzerce)
  • Správa sociálních sítí (Facebook, Linkedin, Youtube, Twitter)
  • Spolupráce na přípravě časopisu pro koncové zákazníky
  • Realizace prezentačních akcí pro zákazníky (konference)
  • Správa webových stránek
  • Zajištění tištěných prezentačních materiálů a firemních tiskovin
  • Zajištění reklamních předmětů
  • Aktualizace ceníků
  • Aktualizace údajů v registrech

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání, ideálně se zaměřením na marketing
  • Praxi v marketingu
  • Výbornou znalost ČJ v mluveném i psaném projevu
  • Velmi dobrá znalost práce na PC, MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Znalost práce s Google AdWords, Facebook Business Manager, Sklik, Google Analytics
  • Samostatnost, cílevědomost, pečlivost

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní ryze české společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí v kanceláři v Brně na Vinohradech
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Příspěvek na stravování a další zajímavé benefity

Operátor dohledového centra (NOC) (Brno)

 Hledáme posilu do našeho NOC týmu pro monitoring interních a B2B služeb.

  • dohled monitorovacích systémů a reakce na vzniklé události
  • analýza a řešení zjištěných technických problémů
  • komunikace se zákazníky a dodavateli
  • přijímání zákaznických požadavků a vedení záznamů o jejich řešení

Požadujeme:

  • minimálně SŠ s maturitou
  • dobré komunikační a vyjadřovací schopnosti
  • asertivitu, schopnost logicky uvažovat i ve stresové situaci
  • spolehlivost a důslednost
  • zkušenosti v oboru IT, základní znalost počítačových sítí
  • znalost angličtiny
  • znalost Linuxu a síťových protokolů výhodou
  • práce ve směnném provozu (denní/noční 12h směny)

Očekáváme:

  • samostatnost a spolehlivost
  • schopnost týmové spolupráce
  • ochotu stále se učit nové věci
  • dlouhodobou spolupráci

Nabízíme:

  • pracovní dobu ve směnném nepřetržitém provozu s flexibilním obsazováním směn
  • práci v kanceláři v Brně
  • přátelský kolektiv
  • stravenky a další zaměstnanecké výhody
  • zázemí stabilní ryze české společnosti pracující s nejnovějšími technologiemi na trhu
  • možnost profesního růstu