Měníme název služeb pro domácnosti

Ilustrační obrázek

Ve snaze neustále zlepšovat poskytované služby a usnadňovat komunikaci se zákazníky jsme opustili starý název služeb pro domácnosti, které naši zákazníci znají pod jménem MORAVIANET. Tyto služby nyní představujeme pod názvem Selfnet.

Nový název služeb Selfnet - internet, televize, telefon odkazuje na naši společnost itself s.r.o. (dříve SELF servis spol.), která na trhu úspěšně působí již více než 20 let. Zároveň jsme připravili spoustu dalších zlepšení, která se týkají především využití moderních technologií umožňujících další zkvalitnění našich služeb pro zákazníky.

Současně se změnou názvu našich služeb spouštíme i nové webové stránky www.selfnet.cz, kde představujeme nové barvy, do kterých jsme naše služby převlékli. Nové stránky jsou modernější, nově uspořádané a umožní našim zákazníkům snadnější navigaci. 

Nově jsme vytvořili také profil na sociální síti Facebook, který našim zákazníkům přinese další zdroj informací a možnost komunikace s námi.

Věříme, že uvedené změny zvýší kvalitu našich služeb a spokojenost našich zákazníků.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Procházením tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Další informace