Nové stanice REBEL, RETRO, Óčko Gold a KINO SVĚT

Ilustrační obrázek

Nové stanice REBEL, RETRO, Óčko Gold jsou k dispozici na optické páteřní síti. Nově je k dispozici také KINO SVĚT.

Pohoda REBELTypická rocková televize. Obsahuje nejen rockovou muziku, ale i pořady s touto muzikou související nebo na ni navazující. Je zaměřena na diváky, kteří mají rádi kvalitní rockovou muziku včetně ortodoxních rockových fans.

Pohoda RETROHudební televize se zaměřením na největší hity všech dekád, která přináší pohodu, zábavu, emoce a známé hudebníky až do vašeho obýváku. Celosvětové hity s významným podílem české a slovenské hudby napříč všemi generacemi

Óčko GoldÓčko Gold se zaměřuje na největší hity od 60. až do 90. let. Přináší kvalitní hudbu, hvězdnou sestavu a originální skladby. Nezapomenutelné desky, velká jména jako Tina Turner, ABBA, Bon Jovi a další, zlaté hity, které patří ke každé povedené zábavě – to je nové Óčko Gold.

Kino SVĚTKino Svět je česká dokumentární televizní stanice, která vysílá filmy o vesmíru, historii, vědě a technice, filmu, válce, umění, přírodě a lidech. Pořady jsou rozděleny do jednotlivých žánrů s významným podílem české a slovenské produkce. Žánry jsou umístěny do tříhodinových bloků a premiéra bloku je každý den v 18.00 hodin. Blok je reprízován 8x denně.

V případě zájmů o zpřístupnění těchto stanic nás prosím kontaktujte na obchod@itself.cz.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Procházením tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Další informace