Obnovení certifikace brněnského datacentra

Ilustrační obrázek

Naše brněnské datacentrum opětovně získalo mezinárodní certifikaci ISAE 3402/SSAE 18 Typ ll, která zaručuje vysoké bezpečnostní a procesní standardy poskytovaných housingových/hostingových služeb.

Certifikaci potvrdila nezávislá auditorská společnost PricewaterhouseCoopers Audit s.r.o., která hodnotí jak úroveň zabezpečení datacentra, tak vhodnost a efektivitu nastavených procesů.
V rámci hodnocení je kontrolováno důsledné dodržování nastavených procesů a bezpečnostních pravidel za posledních 12 měsíců, což klade vysoké nároky na dlouhodobě bezchybný a komplexní provoz služeb.

Kvalita služeb deklarovaná touto certifikací je v rámci České republiky výjimečná a reflektuje poptávku mezinárodních společností po službách s garancí potvrzenou nezávislými auditory. Opětovné získání certifikace znovu potvrdilo, že služby, které společnost itself poskytuje svým zákazníkům, jsou stabilně na vysoké úrovni.

To ostatně dokládají i slova manažerky kvality Denisy Klimkové: „Obnovení certifikace je pro nás významné jednak z hlediska prestiže, ale také potvrzuje, že záruky, ke kterým jsme se zavázali, se nám daří držet dlouhodobě.“

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Procházením tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Další informace