Optická síť itself se v Břeclavi stále rozrůstá

Ilustrační obrázek

Už více než 5500 břeclavských domácností může v současné době využívat služby, které nabízíme na naší optické síti. 

Internetové a televizní připojení pomocí nejmodernější technologie optických vláken šíříme v Břeclavi systematickou výstavbou už od roku 2013. Služby na naší optické síti tak můžeme pod názvem Selfnet nabízet stále většímu množství lidí.

Optické připojení umožňuje využívat stabilní vysokorychlostní internet bez datových limitů. K dispozici je i služba Interaktivní televize, v rámci které mohou uživatelé přizpůsobovat televizní vysílání svým individuálním potřebám.

Lokalit, kde se lze k síti itself připojit, v Břeclavi neustále přibývá. Jen od začátku roku 2015 jsme ve městě položili více než 8 kilometrů optických kabelů. Nejnověji služby Selfnet využívají obyvatelé v ulicích J. Opletala, Chodská, Karla Hynka Máchy, Kosmákova, Karla Čapka, Denisova, Záhumní, Komenského, Na Zvolenci, Hybešova, Za Kasárnami a Jana Moláka.

Stále pokračujeme i s velkým projektem připojení břeclavských sídlišť. V Poštorné, kde jsme na jaře začali s výkopovými pracemi, je nyní síť připravena pro většinu bytových domů. Na Valtické už připojujeme jednotlivé byty.

Do konce roku zasíťování dokončíme i v ulicích Bratislavská, Národních hrdinů, U Cukrovaru, Fintajslova, Čechova, U Nemocnice, Bratří Mrštíků a na nábřeží Komenského.

Dostupnost nadčasového internetového a televizního připojení po optickém kabelu si mohou zákazníci pro svoji adresu jednoduše ověřit na webu Selfnet.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Procházením tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Další informace