Pokračujeme v rozšiřování optické sítě

Ilustrační obrázek

Naše optická páteřní síť se neustále zdokonaluje a rozšiřuje napříč celou Českou republikou. 

V tomto roce jsme na naši optickou páteřní síť napojili Velkou Bíteš a Novou Ves u Oslavan. Poskytovatelům internetu, provozovatelům metropolitních sítí a firmám zde můžeme nabídnout IP konektivituIP tranzitdatové okruhy nebo pronájem optických vláken.

Stále pracujeme na rozšíření internetového a televizního připojení pro domácnosti a firmy pod obchodní značkou Selfnet. Ze stávajících obcí s dostupností našich služeb se nejvíce rozšiřuje Břeclav, kde jsme během tohoto roku zprovoznili přípojky k optické síti pro ulice Jana SkácelaHraničníDyjováHorní LučníDolní LučníJana MolákaNa, Zvolenci, U Padělku, KapustyRevoluční a Obránců míru.

V letošním roce se do sítě Selfnet připojily další obce – Žatčany a Letonice, ve kterých jsme převzali provoz kabelové sítě a rovněž Rebešovice, kde jsme v části obce vybudovali optickou síť. Práce na zasíťování zbývajících částí obce dále pokračují.

V případě zájmu o spolupráci nebo více informací prosím kontaktujte naše obchodní oddělení prostřednictvím formuláře na webu nebo mailem na obchod@itself.cz.   

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Procházením tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Další informace