Projekt Modernizace a rozšíření datacentra

Ilustrační obrázek

S blížícím se závěrem roku bychom se rádi podělili o důležité milníky projektu Modernizace a rozšíření datového centra společnosti itself s.r.o.

Cílem projektu, který je spolufinancován Evropskou unií, bude rozšíření technologické plochy a modernizace datového centra, které naše společnost provozuje v Brně. V rámci modernizace plánujeme adekvátně rozšířit technologickou plochu a vybavit datové sály napájecím zařízením a standardizovanými racky. Součástí projektu je také navýšení kapacity napájecí soustavy datového centra.

Práce na napájecí soustavě probíhaly už v létě a na podzim. V červnu jsme uvedli do provozu druhou elektrorozvodnu, přes prázdniny pak proběhlo zapojení druhého transformátoru. Rozšířili jsme také kapacitu centrálních UPS.
V říjnu jsme pak v modernizaci pokračovali zapojením třetího záložního diesel generátoru, což přineslo navýšení kapacity zálohovaného napájení na 1MW.

Nyní již vše směřuje ke stavbě nového sálu, který rozšíří kapacity housingových služeb. Příprava výstavby sálu začne v průběhu roku 2018.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Procházením tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Další informace