Dnes je tomu přesně čtvrt století od založení společnosti itself - 17. května 1991 vznikla v Brně pod názvem S E L F servis. Jaká byla cesta k dnešní podobě naší firmy a jakými úspěchy se dnes můžeme pochlubit?

Ze suterénu do první ligy

"Obvyklým místem pro začátek podnikání je garáž, my jsme začínali ve sklepě. Není přece na závadu se trošku lišit od ostatních," vzpomíná s nadsázkou na firemní počátky jednatel a zakladatel společnosti itself Jan Dašovský.

Od dob suterénní prehistorie se změnily nejen prostory, ve kterých itself sídlí. Díky 25 letům soustředěného úsilí a práce a také díky mnoha cenným obchodním partnerstvím, která se nám za tu dobu podařilo navázat, jsme dnes prvoligovým hráčem v telekomunikačním odvětví.

Na co jsme hrdí

Pyšníme se mnoha zásadními úspěchy, mezi které řadíme především více než 2 200 kilometrů tras naší optické páteřní sítě, dvě moderně vybavená datacentra, vlastní dohledové centrum s nepřetržitým provozem nebo hlavní příjímací stanici s více než 350 dostupnými televizními kanály. Přinášíme také internetové připojení a televizní služby do více než 35 000 domácností.

Na skok do historie

Cestu k dnešní podobě naší společnosti a současně nejdůležitější milníky v jejím vývoji mapuje krátké video, které jsme u příležitosti 25. výročí založení připravili a k jehož zhlédnutí vás srdečně zveme.

Všem našim obchodním partnerům, zákazníkům i dodavatelům tímto děkujeme za spolupráci a dlouhodobou přízeň.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Procházením tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Další informace