TZ: Nový úsek optické páteřní trasy Havlíčkův Brod – Pelhřimov

Ilustrační obrázek

Společnost itself s.r.o. rozšířila svoji optickou páteřní síť o další 50 kilometrový úsek. Nová trasa Havlíčkův Brod – Humpolec – Pelhřimov významně zlepší přístup k moderním telekomunikačním službám v Kraji Vysočina.

Trasa byla osazena vyspělými optickými kabely s minimálním útlumem a profilem 48 vláken. Společně se strategicky připravenými odbočnými komorami je nová síť nachystána na bezproblémový datový provoz a budoucí pokrytí všech významných obchodních lokalit.

Společnost itself s.r.o. zajišťovala komplexní výstavbu optické trasy, a to včetně projektové dokumentace či instalace technologického řešení. Samotná výstavba pozemní sítě Havlíčkův Brod – Pelhřimov, překonávající vzdálenost 50 km, trvala 5 měsíců. Nově vybudovaný úsek navazuje na 2 200 kilometrů stávajících optických páteřních sítí společnosti itself s.r.o.

Na optické páteřní síti nabízíme kompletní služby v oblasti telekomunikací, včetně firemních řešení na míru, housingu či pronájmu optických vláken.

V případě zájmu o spolupráci nebo více informací prosím kontaktujte naše obchodní oddělení prostřednictvím formuláře na webu nebo mailem na obchod@itself.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Procházením tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Další informace