itself s.r.o. je ryze česká společnost působící v oblasti telekomunikací. Už více než 25 let jsme spolehlivým telekomunikačním partnerem pro naše zákazníky. Vsadili jsme na investice do technologií, rozšiřování sítí a kvalitu poskytovaných služeb.

Provozujeme vlastní optickou páteřní síť o délce více než 2 200 km po celé České republice. Vybudovali jsme dvě moderně vybavená datacentra v Brně a Ivančicích. Projektujeme a realizujeme výstavbu telekomunikačních sítí. Z hlavní přijímací stanice distribuujeme více než 350 televizních stanic, které dodáváme v podobě streamů nebo jako službu IPTV na klíč.

Pod značkou Selfnet přinášíme internetové připojení a televizní vysílání do více než 35 000 domácností ve 45 městech a obcích jižní Moravy. O všechny naše zákazníky pečují operátoři vlastního dohledového centra s nepřetržitým provozem.

Jsme členem projektu FENIX, který sdružuje společnosti, které poskytují připojení významným službám a potřebují zabezpečit provoz na sítích i v těch nejkritičtějších situacích. 

Společnost itself s.r.o. je členem řady profesních organizací, např.:

  • ČAEK - Česká asociace elektronických komunikací
  • RIPE NCC - Regional Internet Registry Europe Network Coordination Centre

itself s.r.o. - historie firmy

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Procházením tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Další informace