Aplikace Vyjádření k existenci sítí zjednodušuje a částečně automatizuje procesy spojené se zadáváním, zpracováním a evidencí žádostí ze strany veřejnosti k (ne)dostupnosti inženýrských sítí na konkrétních pozemcích či projektech.

Provozovatelům inženýrských sítí zjednodušuje agendu spojenou s vyřizováním žádostí – od přijetí žádosti, přes její zpracování, až po zaslání vyjádření žadateli. Zároveň obsahuje přehledná geodetická data o sítích. Aplikace není plně automatizována, aby provozovatel neztratil přehled o připravovaných stavebních projektech. 

Výstupem celého procesu je oficiální vyjádření v podobě elektronického dokumentu s veškerými náležitostmi úřední listiny (razítko, podpis), tento je zasílán e-mailem konkrétnímu žadateli.

Žadatelům dává snadný a rychlý způsob, jak dané informace od provozovatele sítí získat (bez nutnosti řešit vše klasickou poštou nebo emailem). Po registraci do aplikace je žadatel veden celým procesem žádosti (uvedení informací o žadateli a důvodu žádosti, specifikace zájmového místa a odeslání žádosti). 

Ke všem žádostem je možné připojit přílohy různého formátu. K dispozici je rovněž archiv všech podaných žádostí.

Pro koho je aplikace určena

  • Poskytovatelé internetového připojení (ISP) 
  • Obce a města
  • Společnosti či organizace, které vlastní nebo provozují inženýrské sítě (elektřina, plyn, vodovod, osvětlení apod.)

Vzhled aplikace a technické parametry

Vzhled aplikace je možné částečně přizpůsobit korporátní identitě daného provozovatele (barevnost, logo). Stejně tak je možné upravit oficiální výstupní dokument (do hlavičkového papíru provozovatele).

Aplikace běží na našich serverech, přičemž pro každého zákazníka se vytváří nová customizovaná instance. Mapové podklady pro zapisování/vytyčování pozemku jsou zobrazovány pomocí serveru OpenStreetMap. Údaje o sítích poskytuje a shromažďuje serverová aplikace GeoServer.

Demoverze a zpracování nabídky

V případě zájmu o více informací, cenovou nabídku či přístup do demoverze aplikace kontaktujte naše obchodní oddělení na obchod@itself.cz nebo využijte níže uvedený kontaktní formulář.

Funkční aplikace (pro žadatele) je dostupná na této adrese: https://vyjadreni.itself.cz

 

Máte zájem o naše služby? Ozveme se vám!

nebo

Vámi uvedené údaje zpracováváme v souladu s našimi Zásadami ochrany osobních údajů.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Procházením tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Další informace